Korzystanie (odwiedzanie lub kupowanie produktów) tej witryny oznacza akceptację niniejszych warunków. Aby jak najlepiej korzystać z witryny, zaleca się uważne przeczytanie warunków. Firma Mirand Watches SRL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszych postanowieniach bez uprzedniego powiadomienia.


WSTĘP
 Ta strona jest utrzymywana i administrowana przez Mirand Watches SRL.


COPYRIGHT
 Cała zawartość tej strony internetowej www.zegarki-pro.pl - obrazy, teksty, grafika, symbole, elementy grafiki WEB, skrypty, programy i inne dane - jest własnością Mirand Watches SRL i jej dostawców i jest chroniona prawem ochrona praw autorskich. Wykorzystywanie bez zgody firmy Mirand Watches SRL jakichkolwiek elementów wymienionych powyżej podlega karze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

DOKUMENTY UMOWNE Rejestrując Zamówienie w Serwisie, Kupujący wyraża zgodę na formę komunikacji (telefon lub e-mail), za pośrednictwem której Sprzedający prowadzi swoją działalność handlową. Powiadomienie otrzymane przez Kupującego po złożeniu Zamówienia ma charakter informacyjny i nie jest równoznaczne z przyjęciem Zamówienia. Powiadomienie to następuje drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie. Z uzasadnionych przyczyn Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany ilości Towarów i/lub Usług w Zamówieniu. W przypadku zmiany ilości Towarów i/lub Usług w Zamówieniu poinformuje o tym Kupującego na adres e-mail lub numer telefonu podany Sprzedawcy podczas składania Zamówienia i zwróci wpłaconą kwotę. Umowę uważa się za zawartą pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym z chwilą otrzymania przez Kupującego od Sprzedawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub SMS-a powiadomienia o wysyłce zamówienia.


LINKS Mirand Watches SRL nie ponosi odpowiedzialności za treść, jakość ani charakter stron, do których zgodnie z prawem można uzyskać dostęp z tej strony (linki komercyjne lub reklamowe). Odpowiedzialność za te strony spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH Datele personale ale dumneavoastră vor fi folosite de Mirand Watches SRL numai în scopul declarat al acestui site. Informațiile din formularul de comandă vor fi folosite pentru a vă trimite confirmarea comenzilor, eventualele promoții, buletinele informative periodice etc. Mirand Watches SRL se obligă să nu facă publice sau să nu vândă bazele de date conținând informații referitoare la datele dumneavoastră personale. Datele personale pot fi transmise autorităților în drept să verifice tranzacțiile comerciale, numai la solicitarea justificată a acestora.

BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI Ta witryna stosuje środki bezpieczeństwa zapobiegające utracie, zmianie lub niewłaściwemu wykorzystaniu informacji znajdujących się pod naszą kontrolą. Ściśle przestrzegamy poufności danych klientów i zobowiązujemy się nie przekazywać danych osobowych klientów podmiotom trzecim oraz wykorzystywać je wyłącznie w celu, w jakim zostały wprowadzone (złożenie zamówienia) oraz do informacji handlowych dotyczących tego sklepu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ Produkty prezentowane w naszym sklepie są identyczne z tymi, które udostępniają nam przedstawiciele/producenci poszczególnych marek.

CENA Ceny na naszej stronie wyrażone są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy w zestawieniach, błędy pojawiające się na stronie lub awarie techniczne.

Również w przypadku produktów z dostępnością „NA MAGAZYNIE DOSTAWCY” istnieje możliwość zmiany ceny, o czym kupujący jest informowany, a realizacja zamówienia następuje dopiero po jego zgodzie.


PROMOCJE I KONKURSY
 Firma Mirand Watches SRL ustala własne regulaminy organizowanych przez siebie promocji i konkursów. Data rozpoczęcia i zakończenia tych promocji jest określona na stronie internetowej lub w wiadomości e-mail. Potencjalni uczestnicy są informowani o tym regulaminie wyłącznie za pośrednictwem własnej strony internetowej. Z promocji korzystają tylko te zamówienia, które ściśle odpowiadają zasadom wyświetlanym na stronie. Ponadto promocje dotyczą tylko zamówień zarejestrowanych przez firmę w okresie obowiązywania promocji i tylko w ramach dostępnych zapasów.

BŁĘDY W DRUKOWANIU W przypadku, gdy cena produktu lub niektóre cechy produktu zostały błędnie wprowadzone do naszych baz danych (lub błędnie wyświetlone), a dostawa nie została jeszcze zrealizowana, nasza firma zastrzega sobie prawo do anulowania dostawy tego produktu i powiadomienia Klientowi w krótkim czasie o zaistniałym błędzie.

GWARANCJA NA PRODUKTY Produkty zakupione za pośrednictwem tej witryny są objęte zwykłą gwarancją każdej marki. Tym samym wszystkie zegarki sprzedawane na stronie Ceasuri-pro objęte są 2-letnią gwarancją handlową w autoryzowanym serwisie, oferowaną wyłącznie na awarie mechanizmu.

USZCZELNIAJĄCE ZEGARKI Poniższa tabela określa sytuacje, w których można używać zegarków w zależności od wodoodporności – z oznaczeniem WR (Water Resistant) lub bez. Czynność jest dozwolona poprzez wskazanie „Tak” lub niedozwolona poprzez wskazanie „Nie”. Niezastosowanie się do niniejszej instrukcji obsługi może spowodować przedostanie się wody do koperty zegarka, zniszczenie mechanizmu i utratę gwarancji.

* Z wyjątkiem poddawania mechanizmu plombującego zegarka działaniu zmian temperatury poza dozwolonym zakresem (5°C - 40°C).

TERMINY DOSTAW Zwykły czas dostawy produktów zakupionych w naszych sklepach wynosi od 3 dni do 2 tygodni od momentu zarejestrowania zamówienia na stronie www.zegarki-pro.pl. W szczególnych warunkach Mirand Watches SRL zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy. Zamówienia złożone na stronie i niepotwierdzone telefonicznie lub mailowo mogą zostać anulowane.

DODATKOWE OPŁATY Na końcową cenę zapłaconą przez klienta składa się cena produktu oraz ewentualne koszty wysyłki i/lub odbioru. Mirand Watches SRL nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od klienta przy zakupie produktu. W celu uzyskania dodatkowej opłaty można niezwłocznie skontaktować się z biurem [at] zegarki-pro.pl.

POLITYKA ZWROTÓW Produkty zakupione na odległość mogą zostać zwrócone zgodnie z europejską dyrektywą o handlu elektronicznym. Konsument ma prawo powiadomić sprzedawcę na piśmie, że odstępuje od zakupu, bez kar i bez podania przyczyny, w ciągu 30 dni kalendarzowych od otrzymania produktu lub, w przypadku usług, od zawarcia umowy. Aby zwrócić produkt, musisz powiadomić nas na piśmie, wypełniając poniższy FORMULARZ ZWROTU. Zegarki-pro.pl zwróci wartość zamówienia nie później niż 30 dni od daty pisemnego rozwiązania umowy. Kwota zwrotu oraz warunki zwrotu nie obejmują kosztów przesyłki chyba, że ​​otrzymany produkt różni się od zamówionego lub posiada jakiekolwiek wady.

Produkt dodany do listy marzeń
Produkt dodany do porównywarki

Ta strona korzysta z plików cookie, aby spersonalizować i poprawić komfort przeglądania. Zaktualizowaliśmy nasze polityki zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Kontynuując przeglądanie, potwierdzasz akceptację używania plików cookie.